O nás

Informácie o spoločnosti

Lustroj s.r.o. , so sídlom v obci Halič, Partizánska 15, vznikol v roku 1996, v tom čase so sídlom v Lučenci. Hlavné zameranie bolo na výrobu zváraných konštrukcií a interiérových krbov. Spolupracovali sme s výrobcami stavebných strojov ako Atlas Wayhausen, Liebher ale i predajcami krbov ako DKG, Caminos, Kago. Od roku 2005 sme prešli na súčasnú adresu, vzdialenú 12 km od okresného mesta Lučenec. 

Lustroj

Výrobné priestory predstavujú 1000m2 s prístavbami, v ktorých sú situované technológie: brúsenie, pieskovanie, obrobňa, lakovanie, sklady a technické priestory, zváranie, ohýbanie, montáž. Máme k dispozícií 17 zváracích pracovísk na ploche cca 450m2.

V súčasnom období zabezpečujeme výrobu interiérových krbov pre spoločnosť Aduro A/S Dánsko, ktorá je 34% podielnikom , ktorý zabezpečuje dodávky pre rôznych odberateľov.

Okrem hlavného odberateľa vyrábame diely pre montáž krbov pre Tiba Bubendorf, Švajčiarsko a Colemont, Belgicko.
Odbyt výrobkov si zabezpečuje každy odberateľ vo svojej obchodnej sieti.

Výrobu zabezpečujeme spracovaním dodanej technickej dokumentácie na našu technológiu využívajúc formáty DXF, DWG, STEP. Používame software Inventor.
Pri výrobe nových krbov využívame vlastnú skúšobňu, na overenie parametrov požadovaných súčasnými európskymi normami.
Výrobu zváraných konštrukcií zabezpečujeme v súlade s  EN 1090-1:2009+A1:2011, EN 1090-2:2008+A1:2011 a DIN EN ISO 3834-2, do hrúbky plechov 20 mm, na ktoré sme držiteľom zváracieho certifikátu vydaného SLV Hannover.