Výrobca interierových krbov

Zameriavame sa na precíznosť a kvalitu.​

Vitajte!

Lustroj s.r.o so sídlom v obci Halič, Partizánska 15, vznikol v roku 1996, v tom čase so sídlom v Lučenci. Hlavné zameranie bolo na výrobu zváraných konštrukcii a interierových krbov.

Spolupracovali sme s výrobcami stavebných strojov ako Atlas Weyhausen, Liebherr ale i s predajcami krbov ako DKG, Caminos, Kago.

Od roku 2005 sme prešli na sučasnú adresu, vzdialenú 12km od okresného mesta Lučenec.

Výroba dielov a podzostáv

Pre výrobu dielcov a podzostáv, okrem klasických obrábacích strojov využívame i stroje NC, CNC a zvárací robot. Na ustavovanie zvarencov si vyrábame prípravky vo vlastnej réžií.  Kvalitu zvarov vieme kontrolovať magnetom alebo ultrazvukom. Na lisovanie využívame stroje s kapacitou 80t, 140t, 200t. Zakružovanie zabezpečujeme na troch zariadeniach s možnosťou zakruženia plechu do hrúbky 2 mm, 6 mm, 8 mm dľžky 1m, 1,5 m, 2m

Povrchová predúprava

Povrchová predúprava je zabezpečovaná ručným brúsením a pieskovaním. Lakovanie sa zabezpečuje na lakovacej linke s nosnosťou závesu 300kg na záves. Linka prechádza vyprchávacím oddelením s teplotou max 40C  a sušiacim oddelením s teplotou max 80C. Lakovanie sa prevádza mokrými farbami, prevažne v čiernom odtieni.

Finálne výrobky sú, po prevedení kontroly, balené v súlade s požiadavkami zákazníka a expedované kamiónovou prepravou, do skladov podľa pokynov odberateľa.

V prípade záujmu o výrobnú spoluprácu v rámci voľných kapacít, kontaktujte nás cez naše marketingové oddelenie.

Pre jednanie používame anglický jazyk

+421 918 380 955

marketing@lustroj.sk